Vorige | Volgende

Darwinstraat 17 Purmerend

Bewaar object
Deze woning is onder bod

Omschrijving

Op een wel hele leuke locatie in het hart van de Weidevenne vind je dit goed onderhouden en ruime driekamer appartement met maar liefst 106m² aan woonoppervlak, een op zuid gelegen royaal terras van 16m² én een eigen parkeerplek! Door die centrale ligging zijn heel veel voorzieningen direct bij het appartement beschikbaar.

Het grote wijkwinkelcentrum bijvoorbeeld met o.a. diverse verswinkels, twee supermarkten AH en Vomar, drogist, Action, Primera en Kantonees restaurant. Het gezondheidscentrum met apotheek vind je letterlijk aan de overkant van het appartement en voor het openbaar vervoer kun je gebruik maken van de trein op het NS station Weidevenne, direct naast het winkelcentrum, en het openbaar busvervoer met de halte pal voor de deur. Met de trein heb je onder andere een rechtstreekse verbinding met Schiphol en Sloterdijk, de bus brengt je naar Amsterdam en het centrum van Purmerend

En dan woon je ook nog eens heel comfortabel en gelijkvloers in een ruim driekamer appartement op de tweede verdieping in gebouw Capitool 1, een in 2003 gebouwd en zeer goed verzorgd appartementencomplex met een actieve Vereniging van Eigenaars (VvE).

Voor nog meer documentatie zie de eigen website van dit adres : darwinstraat17.nl

Uiteraard kom je niet zomaar het appartementencomplex binnen. De hoofdentree is afgesloten en vanuit het appartement kun je door de videofoon zien wie er voor de deur staat en deze al dan niet openen. De lift In de centrale hal brengt je naar de tweede verdieping. Je kunt aan de achterzijde overigens ook gebruik maken van het trappenhuis. Op de begane grond is tevens een gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig.

Het appartement is dankzij dat grote woonoppervlak zonder meer ruim te noemen en prettig ingedeeld. Na de entree kom je in de ruime hal met direct aan de linkerkant een flinke inpandige berging gevolgd door de twee slaapkamers, aan de rechter kant van de hal bevinden zich de badkamer, het separate toilet en de ruimte met de wasmachine aansluiting. Aan het eind van de gang kom je in de royale woonkamer met open U-vormige keuken v.v. inbouwapparatuur en met een groot balkon op het zuiden. Dat wordt de hele dag genieten! De bij het appartement behorende parkeerplaats vind je direct bij de entree van het complex.

Door die centrale ligging is de bereikbaarheid ook zonder meer uitstekend te noemen. Met de auto ben je in mum van tijd op de A7 richting Amsterdam of Hoorn. Het openbaar vervoer stopt zoals gezegd voor de deur en met de fiets ben je binnen tien minuten in het Purmerendse Stadshart met de vele restaurants en terrassen, de diversiteit aan winkels en het Purmaryn Theater.

Comfortabel en gelijkvloers wonen? Dan is Darwinstraat 17 de ideale plek!
Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht

Aanvaarding
in overleg

Bouw

Soort woning
portiekflat
Type woning
portiekflat
Soort bouw
bestaande bouw
Bouwjaar
2003
In aanbouw
nee

Details

Voorzieningen
lift, mechanische ventilatie, schuifpui
Ligging
aan rustige weg, aan water, in woonwijk, open ligging, vrij uitzicht
Open portiek
nee
Permanente bewoning
ja
Daktype
plat dak
Dakmateriaal
bitumineuze dakbedekking

Bijzonderheden

Bijzonderheden
gedeeltelijk gestoffeerd

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte
106 m²
Inhoud
333 m³

Indeling

Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
1
Aantal etages
1
Aantal badkamers
1
Badkamervoorzieningen
douche, wastafel, wastafelmeubel
Keuken type
inbouwapparatuur, open keuken

Isolatie en verwarming

Isolatievormen
volledig geisoleerd
Soort verwarming
stadsverwarming
Warmwater installatie
stadsverwarming

Energielabel

Energielabel
A
Einddatum energielabel
2035-01-20

Kadastrale gegevens

Kadastrale aanduiding
Purmerend O 188
Eigendomssituatie
volle eigendom

Buitenruimte

Tuintype(n)
geen tuin
Hoofdtuin achterom
nee

Garage

Garagesoorten
parkeerplaats

Parkeergelegenheid

Faciliteit
op eigen terrein, openbaar parkeren

VVE informatie

Appartement bijdrage
194
Periodieke bijdrage
ja
Reservefonds
ja
Vergadering
ja
Onderhoudsverwachting
ja
Opstalverzekering
ja
Inschrijving KvK
ja
Bekijk alle kenmerken

Alle foto's

Deel dit object