Omschrijving
Welkom bij deze goed onderhouden en bijzondere eengezinswoning aan de Oasestraat. Mooi centraal gelegen in de geliefde woonwijk Weidevenne.
Bijzonder vanwege de indeling die net even anders-dan-anders is. Dat merk je bij binnenkomst omdat de entree als het ware naast de woning staat en dat heeft een groot voordeel voor de breedte van de woonkamer én de tuin!
De hele ruime woonkamer, die voorzien is van een moderne PVC vloer met comfortabele vloerverwarming, is door die breedte met de open woonkeuken een mooi en licht geheel.
En dan die tuin! Fraai vormgegeven met een afwisseling van groen en sierbestrating en gelegen op het zonnige zuiden. Dat is niet alleen zomers heerlijk genieten tot in de late uurtjes, maar je profiteert al van de eerste zonnestralen in de lente en van een mooie Indian Summer in het najaar. De BBQ krijgt het druk!
Via de trap in de woonkamer kom je op de overloop van de eerste verdieping. Aan de voorzijde tref je een moderne en geheel betegelde badkamer met ligbad, separate inloopdouche, tweede zwevend toilet en wastafel. De ouderslaapkamer is eveneens aan de voorzijde gesitueerd en aan de achterzijde bevinden zich de twee overige slaapkamers waarvan er één is voorzien van de wasmachine- en drogeraansluiting. Ook hier zijn alle drie de slaapkamers voorzien van een nette PVC-vloer. En niet onbelangrijk: door de rechte gevels op deze verdieping wordt de ruimte optimaal benut.
Als extra heb je nog een flinke bergruimte onder de kap. Die is via een vlizotrap te bereiken. Ideaal voor de koffers, kerstspullen en alle andere zaken die je niet direct nodig hebt. Want in de tuin heb je nog een flinke berging, waar je dan bijvoorbeeld weer je tuinmeubelen en/of je fietsen in kwijt kunt.
Kijk voor nog meer info op de eigen website van de woning: oasestraat32.nl
De al gemelde centrale ligging in de Weidevenne is natuurlijk fenomenaal. Het grote wijkwinkelcentrum Weidevenne omvat o.a. twee grote supermarkten, warme bakker, visboer, slager, twee drogisterijen, bloemenwinkel, Primera, Febo, sushi bar en Kantonees restaurant. Het NS station maakt deel uit van dit complex en van hieruit heb je een rechtstreekse verbinding met Sloterdijk en Schiphol.
De haltes van het openbaar busvervoer liggen op circa driehonderd meter en dan stap je op de hoogfrequente bus naar metrostation Noord van de NoordZuidlijn. Binnen twintig minuten stap je daar op de metro!
Voor de kleintjes is er genoeg te beleven. Veel speelplekjes maar ook de basisschool op veilige loopafstand.
Onderscheidend wonen: Oasestraat 32
Lees de volledige omschrijving